Twój koszyk jest pusty
Zaloguj się
Newsletter
Czy chcesz otrzymywać informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach na naszej stronie?

Współpraca z księgarniami

Jeśli prowadzisz księgarnię, punkt ze zdrową żywnością, sklep zielarski bądź po prostu chciałbyś sprzedawać nasze książki, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasza minimalka logistyczna wynosi 400 zł, a książki wysyłamy kurierem do wszystkich miejscowości w Polsce.

Nawet jeśli jesteś prywatną osobą i chciałbyś zamówić większą ilość naszych pozycji (np. dla rodziny, znajomych, klubu zdrowia bądź jakiejkolwiek tego typu inicjatywy), również się z nami skontaktuj (najlepiej mailowo). Z pewnością zaproponujemy Ci korzystne warunki zakupu naszych książek w ilościach większych niż pojedyncze sztuki.
 
Nasze książki są w stałej dystrybucji dwóch dużych hurtowni zaopatrujących znaczny procent rynku księgarskiego w Polsce: Azymut i Ateneum. Obie hurtownie obsługują ponad 2000 punktów sprzedaży książek w Polsce (i nie tylko).
Niestety, nie mamy w praktyce wpływu na to, którzy księgarze zamawiają nasze pozycje. Jeśli więc chciałbyś nabyć jakąś książkę w lokalnej księgarni (bądź księgarence), możesz śmiało zamówić ją u księgarza. Wtedy przy najbliższej dostawie (a przeciętna, nawet najmniejsza księgarnia, ma takich 1–3 w tygodniu) może on zamówić dla Ciebie naszą książkę. Zapewne sprzeda Ci ją w cenie okładkowej, a biorąc pod uwagę zamawianie jej przez internet i pokrywanie kosztów wysyłki, będzie Cię to kosztowało praktycznie to samo.

Pamiętaj, że kupując książkę w lokalnej księgarni, wspierasz lokalny rynek i rodzinę księgarza oraz jego pracowników z Twojej miejscowości, a nie wielkich potentatów z ogromnymi centrami logistycznymi, w których na sprzęcie wartym miliony ludzie pracują za stawkę „jak na kasie w supermarkecie”.