SIMBA Strażak SAM Quad Akcesoria Figurka Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_1547
Producent:
Simba
53.29
Ilość: szt.
Udostępnij:

Zestaw Strażak Sam Quad Mercury został wyprodukowany przez cenioną na całym świecie firmę Simba. Przedstawia on pojazd Mercury wraz z figurką Strażaka Sama.


Ten żółto-czerwony pojazd typu quad posiada reflektory w kolorze niebieskim oraz ruchome kółka o oponach wykonanych z gumy, dzięki czemu z łatwością przemieszcza się po powierzchniach płaskich.

Został on także wyposażony w specjalną, otwieraną skrzynkę na narzędzia Sama, a dołączona do zestawu figurka Sama może zasiąść za jego kierownicą.  Strażak Sam, ubrany w żółte spodnie, granatową kurtkę, żółty kask, żółte rękawice oraz czarne buty, dzięki może być ustawiona w dowolnej pozycji. Figurka może siedzieć bądź stać, a żółty kask można zdjąć z jej głowy.


Dodatkowo w skrzyneczce na narzędzia, będącej częścią pojazdu, znajdują się narzędzia dla Sama - są tutaj między innymi: żółta siekiera, czerwona gaśnica czy dwie żółte krótkofalówki. Wszystkie dołączone narzędzia oraz kask Sam może trzymać w dłoni.


Zestaw Strażak Sam - Quad Mercury od Simby to wspaniała zabawka dla każdego małego fana Strażaka Sama i jego przygód, która zapewni długie godziny doskonałej zabawy.


W skład zestawu wchodzi pojazd Mercury, figurka Strażaka Sama, kask oraz 6 narzędzi dla Sama, zamkniętych w skrzyneczce.


pojazd Mercury posiada ruchome kółka
figurka Sama jest w pełni pozowalna
zabawka przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: