Swietłana BronnikowaIntuicyjne odżywianie. Jak przestać martwić się jedzeniem i schudnąć Wydawnictwo Hartigrama

Kod produktu: INT.ODZ.
39.90 32.00
Cena okładkowa: 39.90
Oszczędzasz: 7.90
Ilość: szt.
Ocena:
3.67 (3 głosów)
Udostępnij:

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

• probowałaś/ próbowałeś się odchudzać różnymi metodami, ale nie wyszło (np. nie udało się osiągnąć trwałego efektu, następił efekt jo-jo itd.),

• wielokrotnie byłaś / byłeś na różnych dietach, ale po odstawieniu diety skończyło się jak zwykle,

• chciałabyś / chciałbyś w końcu trwale zrzucić parę zbędnych kilogramów i utrzymać taką formę przez lata,

• zdarza ci się zajadać smutki i smuteczki,

• często zdarza ci się przejadać „pod korek” i nie możesz z tym nic zrobić,

• masz poważną nadwagę i nie chcesz już dłużej tolerować tego stanu, 

• stwierdzono u ciebie zaburzenia odżywiania lub takie podejrzewasz (nie muszą one koniecznie być związane z nadwagą – równie dobrze może to być anorekcja czy bulimia),

• zaczynasz podejrzewać, że organizm sam wie lepiej niż dietetycy i naukowcy, czego naprawdę potrzebuje, ale nie wiesz, jak odbudować kontakt z własnym ciałem i przywrócić wrodzoną intuicję żywieniową.

Swietłana Bronnikowa, psycholożka kliniczna i psychoterapeutka, ma wieloletnie doświadczenie we wskazywaniu ludziom, jak pozbyć się nadwagi. Przez lata stała na czele oddziału największej w Holandii kliniki leczenia otyłości.

Ciężko odnaleźć wśród nas choćby jedną osobę, która byłaby w pełni zadowolona ze swojego wyglądu i wagi. Po wielu próbach schudnięcia za pomocą diet nadchodzą ataki obżarstwa, przybywa zbędnych kilogramów i ogarnia nas zniechęcenie, nawet jeśli pozostałe aspekty życia wydają się w porządku. Co wtedy zrobić?
Niniejsza książka daje praktyczne narzędzia wykrywające przyczyny uzależnień pokarmowych. Zawiera ćwiczenia z emocjami, które popychają nas ku pochłanianiu pokarmu mimo braku uczucia głodu. Podczas wykonywania zadań zawartych w oryginalnym eksperymentarium zrozumiesz:

• Jak nauczyć się odczytywać sygnały głodu i sytości
• Jak pozwolić sobie na jedzenie wszystkiego, 
czego chcesz
• Jak pozwolić swojemu ciału samodzielnie regulować, co, kiedy i jak jeść
• Jak schudnąć i nigdy więcej nie przybrać na wadze

W tej fascynującej książce podano skuteczny i dowiedziony naukowo sposób na unormowanie wagi. Zrealizuj konkretny program zaproponowany przez wykwalifikowaną specjalistkę w dziedzinie żywienia i przestań zamęczać się psychicznie i fizycznie. Bądź szczupła i spokojna!

Opinie użytkowników

2019-04-28 12:39:39
"Babcia" chyba nie czytała książki. Autorka właśnie o tym pisze, że wszelkie diety to głupota – tym większa, im bardziej są restrykcyjne. Trzeba powrócić do tego, by to organizm nam mówił, czego aktualnie potrzebujemy. I właśnie na odżywianie / dostarczanie substancji odżywczych, mity o tłuszczu, cholesterolu itd. autorka zwraca największą uwagę.
2018-04-30 10:25:56
Bardzo dobra książka, dużo psychologii i mechanizmów, które sprawiają, że się objadamy. Dużo o utraconej intuicji żywieniowej i tym, jak ją w dzisiejszych czasach odzyskać. O tym, czego organizm potrzebuje. Jeśli ktoś szuka złotego środka – zdecydowanie warto przeczytać.
2018-04-08 14:11:22
jedzenie nie jest tylko po to by tyć lub chudnąć ale po to by organizm odżywiać.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 3.67 (3 głosów)
Opinia:
Podpis:
Kupujący ten produkt kupili także