Tablica Gra Edukacyjna Łączenie Liczb Dodawanie Masterkidz Montessori Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_7426
Producent:
Masterkidz
363.33
Cena okładkowa: 473.81
Oszczędzasz: 110.48
Ilość: szt.
Udostępnij:

Tablica sensoryczna Masterkidz pozwala na naukę cyfr, liczenia oraz dodawania i odejmowania. Dzięki niej nauka matematyki będzie dla dziecka łatwiejsza, a cała lekcja będzie mogła przebiegać w dużo przyjaźniejszy sposób. Tablica jest świetną pomocą dydaktyczną dla przedszkoli, szkół podstawowych i innych placówek edukacyjno-wychowawczych, ale nie tylko. Pomóż swojemu dziecku w nauce liczenia.

Drewniana Tablica edukacyjna Masterkidz to świetna zabawka edukacyjna, która pozwoli na naukę poprzez zabawę. Jest to popularna metoda dydaktyczna, która znalazła zastosowanie na całym świecie dzięki swojej skuteczności. Dzieci uczą się bawiąc, dzięki czemu lekcje nie są nudne, a dzieci są bardziej zaangażowane i skupione.

Tablica edukacyjna pozwala na naukę podstawowych działań matematycznych. Zabawa polega na przesuwanie kolorowych kołeczków w taki sposób, by konstruować działania matematyczne. Wychowawca lub rodzic wybiera liczbę na specjalnych tabliczkach na środku tablicy. Pokazane są tam możliwe działania, dzięki którym uzyskujemy dany wynik, a dziecko ma za zadanie przemieścić kołeczki w taki sposób, żeby uzyskać pożądane działanie. Tego typu tablica jest bardzo pomocna w rozwoju dzieci z autyzmem, aspergerem czy zaburzeniami SI.

Istnieje możliwość montażu tablicy na trzy sposoby:

- montaż do ściany,

- montaż do specjalnego systemu Masterkidz Flex,

- montaż do statywu wolnostojącego Masterkidz.

Zabawka wykonana została w całości z  drewna brzozowego. Kupując drewniane tablice Masterkidz, dbasz o środowisko redukując odpady plastikowe.

Oferta zawiera jedną tablicę edukacyjną Dodawanie i Odejmowanie.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: