DICKIE Lotnisko z Funkcją Światła i Dźwięku Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_9282
Producent:
Dickie
185.08
Cena okładkowa: 330.11
Oszczędzasz: 145.03
Ilość: szt.
Udostępnij:

Lotnisko z Funkcją Światła i Dźwięku od firmy Dickie to makieta składająca się z wielu elementów. Wielo piętrowa zjeżdżalnia dla samochodzików oraz różnorodność pojazdów zapewni zabawę na długie godziny. W zestawie znajdziemy takie modele jak helikopter, straż pożarną oraz kilka innych niezbędnych na lotnisku pojazdów. Poczuj się jak na prawdziwym lotnisku z niezawodną marką DICKIE. Lotnisko posiada również efekty świetlne oraz dźwiękowe!

Charakterystyka:

  • - lotnisko posiada efekty świetlne i dźwiękowe,
  • - zestaw składa się z wieży windy, przenośnika taśmowego, platformy parkingowej,
  • - zawiera również 4 kartony i 4 pojazdy, plastikowy samolot do przechowywania pojazdów, helikopter, przyczepy oraz bagaże,
  • - samolot posiada otwierany dziób z miejscem na pojazdy oraz bagaż,
  • - zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Dickie to część jednego z największych producentów zabawek na świecie, Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Firma Dickie to świat zabawek dla chłopców, w tym modeli samochodów, pojazdów zdalnie sterowanych i całych miast. Wybierając wspaniałe produkty marki Dickie, wiesz, że wybierasz produkty najwyższej jakości. Są to zabawki, którym można zaufać. Dickie należy do koncernu Simba-Dickie Group, który dystrybuuje mnóstwo zabawek różnych marek. Do najlepszych zabawek Dickie należą zwłaszcza zabawki dla chłopców: samochody, pojazdy zdalnie sterowane, całe miasta.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: