Melissa HartwigZdrowie zaczyna się od jedzenia Wydawnictwo Laurum

Kod produktu: 113822
29.19
Cena okładkowa: 49.90
Oszczędzasz: 20.71
Chwilowy brak towaru w magazynie
Udostępnij:
Wyobraź sobie, że jesteś zdrowszy, niż kiedykolwiek wydawało ci się to możliwe!
Zdrowie zaczyna się od jedzenia.
Niniejsza książka zawiera przejrzysty, zrównoważony plan zmiany stylu żywienia, a jednocześnie przemiany twojego życia – w głęboki i nieoczekiwany sposób i na zawsze. Twoja historia sukcesu zaczyna się od 30-dniowego potężnego planu całkowitego przestawienia tego, jak się odżywiasz, autorstwa Melissy i Dallasa Hartwigów.
Ich program już od 2009 roku, nie robiąc wokół siebie szumu, sprawia, że dziesiątki tysięcy ludzi chudną, poprawiają jakość swojego życia i zyskują zdrowszą relację z jedzeniem – a jednocześnie lepszy sen, wyższy poziom energii, lepszy nastrój i wyższe poczucie własnej wartości. A co ważniejsze, wiele osób donosi o magicznym „zniknięciu” różnorodnych objawów, chorób i dolegliwości – a wszystko to w zaledwie 30 dni.
Złagodź objawy takich chorób, jak:
*cukrzyca
* wysoki cholesterol
* podwyższone ciśnienie krwi
* otyłość
* trądzik
* egzema
* łuszczyca
* chroniczne zmęczenie
* astma
* zapalenie zatok
* alergie
* migreny
* refluks
* choroba Leśniowskiego–Crohna
* zespół jelita drażliwego
* choroba afektywna dwubiegunowa
* depresja
* borelioza
* endometrioza
* zespół policystycznych jajników
* autyzm
* fibromialgia
* ADHD
* niedoczynność tarczycy
*artretyzm
* stwardnienie rozsiane
Teraz Dallas i Melissa opisują w szczegółach nie tylko jak działa ich program, ale również dlaczego, w prosty i przystępny sposób przedstawiając uzasadnienie naukowe swoich zaleceń. Zdrowie zaczyna się od jedzenia pokazuje, jak poszczególne grupy pokarmowe mogą negatywnie oddziaływać na twój wygląd, samopoczucie i życie – wywołując efekty, których nigdy nie powiązałbyś ze swoją dietą. Książka przedstawia całożyciową strategię żywienia się Dobrym Jedzeniem w jednym jasnym i szczegółowym planie działania, którego celem jest wsparcie cię w stworzeniu zdrowego metabolizmu, wyleczenie twojego układu trawiennego, ukojenie systemowego stanu zapalnego i położenie kresu niezdrowym zachciankom, przyzwyczajeniom i relacji z jedzeniem.
Pełna charakterystycznego dla Hartwigów dowcipu i wskazówek, które uczą samodzielnego dokonywania wyborów, okraszonych mnóstwem zdrowego rozsądku książka ta jest oparta na najnowszych badaniach naukowych i doświadczeniu życiowym. Znajdziesz w niej rekomendacje, szczegółowy przewodnik po zakupach, wzornik planowania posiłków, mapę posiłków z kreatywnymi, pysznymi przepisami i dużo, dużo więcej.


DALLAS HARTWIG
Dallas Hartwig posiada tytuł licencjata w dziedzinie anatomii i fizjologii, a także magistra z fizykoterapii na Andrews University i od 2001 roku jest licencjonowanym fizjoterapeutą. Do listopada 2009 roku wraz z Melissą prowadził własną siłownię, a następnie wspólnie opracowali program Whole9. Jest dietetykiem sportowym International Society of Sports Nutrition i instruktorem metody kettlebell z certyfikatem Russian Kettlebell Certification.
MELISSA HARTWIG
Melissa Hartwig jest dietetykiem sportowym International Society of Sports Nutrition, instruktorem metody kettlebell posiadającym certyfikat Russian Kettlebell Certification oraz kandydatką do tytułu magistra w dziedzinie edukacji zdrowotnej i żywieniowej na Hawthorn University. Do listopada 2009 prowadziła wraz z Dallasem własną siłownię, a następnie wspólnie opracowali program Whole9.

Odwiedź Dallasa i Melissę na www.whole9life.com


Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: