WOOPIE Interaktywna Mata Edukacyjna Sensoryczna Rośnie 4 Ustawienia Zielona Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_9938
Producent:
Woopie
175.59
Ilość: szt.
Udostępnij:

WOOPIE Interaktywna Zielona Mata Edukacyjna to idealna przestrzeń do zabawy i odpoczynku a przy okazji możliwość rozwoju w najbardziej potrzebnych funkcjach życiowych Twojego malucha. Bardzo przyjazny design zaprojektowany w zabawnym i kolorowym stylu pomoże w rozwoju wyobraźni zarówno u dziewczynek jak i u chłopców. Rama maty wyposażona została w piankowe łuki z 4 podwieszanymi zabawkami (lusterko, małpka, grzechotka oraz papuga),
które przyciągają i trenują wzrok oraz rozwijają zdolności psychoruchowe. Produkt wyposażony w elastyczną ramę, którą możemy przekształcić na 4 różne sposoby, w zależności od potrzeb. Zabawka rośnie razem z pociechą, może służyć jako mata edukacyjna i sensoryczna dla najmłodszych, a jak nasze Maleństwo podrośnie, możemy zamienić ją w namiot do zabawy.
Dla małych dzieci najlepiej sprawdzają się zabawki, które będą “rosły” razem z nimi i stosownie stymulowały ich prawidłowy rozwój, pobudzały zmysły, ale i pomagały w kształtowaniu koordynacji wzrokowo-ruchowej.  Mata została wykonana z miękkiego i oddychającego tworzywa. Materiały użyte do wykonania maty są nietoksyczne i bezpieczne dla dziecka.

Charakterystyka:

 • - produkt przeznaczony dla dzieci od 1 miesiąca życia
 • - Rama maty wyposażona została w piankowe łuki z 4 podwieszanymi zabawkami (lusterko, małpka, grzechotka oraz papuga)
 • - zabawka rośnie razem z dzieckiem, możliwość przekształcenia maty na 4 różne sposoby, w zależności od potrzeb
 • - do wykonania maty użyto bezpiecznych materiałów, z miękkiego i oddychającego tworzywa, dla komfortu i bezpieczeństwa dziecka - materiały: wysokiej jakości tkanina oraz tworzywo PP,
 • - dzięki niewielkiej wadze oraz kompaktowej konstrukcji, mata jest niezwykle poręczna i łatwa do przechowywania
 • - wymiary maty: 112 x 45 x 53 (cm)
 • - waga produktu 0,9 kg

Zabawka:

 • - rozwija zdolności psychoruchowe
 • - pomaga dziecku w prawidłowym rozwoju zmysłów
 • - pobudza ciekawość
 • - pomaga w kształtowaniu koordynacji wzrokowo - ruchowej

Firma Woopie jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Produkty firmy Woopie są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie. Można je znaleźć na półkach największych sieci handlowych oraz w tradycyjnych sklepach z artykułami dla dzieci.

Zabawki marki Woopie mają jeden cel - wzbudzać radość dzieci! Pośród bogatego asortymentu, Woopie posiada między innymi stroje karnawałowe i przebrania dla dzieci, ale także huśtawki zawieszane, zabawki piankowe, różnego rodzaju zabawki ogrodowe, oraz dużo więcej! Daj się ponieść zabawie - daj się ponieść Woopie!

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: