Smoby Strażak Sam Rowerek Biegowy Ciche Koła Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_1323
Producent:
Smoby
219.51
Cena okładkowa: 249.49
Oszczędzasz: 29.98
Ilość: szt.
Udostępnij:

Wygodny rowerek biegowy na licencji bajki Strażak Sam. Rowerek został wyposażony z solidną, metalową ramę oraz ciche, miękkie koła z pianki EVA. Dodatkowa zaleta materiału EVA to jego duża wytrzymałość oraz odporność na przebicie. Koła z oponami z pianki EVA nie posiadają dętki i są całkowicie bezobsługowe. Rowerek posiada regulację siedziska od 30-36 cm. Ergonomiczna i lekka konstrukcja zapewniają pełną stabilizację, a wysokiej jakości wykończenie gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Dla większej wygody rowerek został wyposażony w szeroką platformę oraz praktyczną nóżkę.

Rozwój - dziecko samodzielnie w naturalny sposób utrzymuje równowagę i rozwija się motorycznie. Odpowiednio usprawnia obustronną koordynację ruchową, pomaga doskonalić percepcję przestrzeni, czy umiejętność oceny odległości i szybkości.

Umiejętność - jazda na rowerze biegowym stanowi najlepszy trening przed tradycyjnym rowerem - naturalna zmiana bez konieczności instalowania bocznych kółek.

Zabawa - jazda na rowerze biegowym jest wręcz intuicyjna i dostarcza wielu przyjemności.

Zestaw nie zawiera kasku.

Smoby to francuska firma z tradycjami sięgającymi roku 1924, należąca obecnie do niemieckiego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Smoby , wytwarzane w większości w Europie, cieszą się ogromną popularnością, a cechuje je najwyższa jakość, bezpieczeństwo i trwałość. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: