Simba HELIKOPTER RATUNKOWY Strażak Sam z dźwiękiem i światłem Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_1646
Producent:
Simba
112.65
Cena okładkowa: 117.97
Oszczędzasz: 5.32
Chwilowy brak towaru w magazynie
Udostępnij:

Zestaw Helikopter wraz z figurką i akcesoriami, wyprodukowany przez powszechnie cenioną za jakość swoich produktów firmę Simba, pochodzi z serii zabawek poświęconej animowanemu serialowi dla dzieci pod tytułem Strażak Sam. Bajka ta opowiada o przygodach dzielnego strażaka Sama, który dba o bezpieczeństwo mieszkańców fikcyjnego miasteczka - Pontypandii.

W skład zestawu wchodzi

  • wspaniały helikopter,
  • figurka Toma Thomasa, górskiego ratownika, w stroju pilota,
  • akcesoria dla figurki (szary kosz do podczepiania pod helikopter, szare nosze do podczepiania pod helikopter, żółta lina-chwytak do podczepienia pod helikopter, dwie żółte krótkofalówki, żółta siekiera i młot).

Helikopter jest w kolorze intensywnej czerwieni z żółtymi elementami. Wyposażono go w otwierany kokpit pilota, rozwijaną linę z hakiem, pod którą można podczepić kosz czy nosze, a także ruchome, żółto-niebieskie śmigło oraz reflektor alarmowy świecący się niebieskim światłem. Dodatkowo helikopter wyposażono w efekt dźwiękowy, kiedy naciśnie się szary, okrągły przycisk na jego bocznym panelu, wyda on z siebie dźwięk imitujący lot prawdziwego helikoptera. Dołączona do zestawu figurka Toma Thomasa posiada ruchome ręce i nogi, a także zdejmowany kask pilota. Ten helikopter z pewnością przyniesie każdemu dziecku długie godziny niezapomnianej zabawy i będzie świetnym dodatkiem do kolekcji zabawek Strażaka Sama.


w zestawie znajduje się: helikopter, figurka Toma Thomasa oraz akcesoria
helikopter wyposażony w efekty świetlne i dźwiękowe
zabawka wymaga użycia 3 baterii R03 (brak w zestawie)

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: