Randy ClarkMoc uzdrowienia Wydawnictwo Koinonia

Kod produktu: 177659
Przyjmij Bożą moc uzdrowienia w swoim życiu!
Jezus powołuje i wyposaża każdego swojego naśladowcę do uzdrawiania chorych. Problem w tym, że wielu z nas nie wie, jak praktycznie wypełnić to zlecenie. Wydaje nam się, że dzisiaj cudowne uzdrowienia nie mają już miejsca, że służba uzdrowienia jest dostępna tylko dla wybranych liderów, albo że Bóg wybiera tych, których chce uzdrowić.
W książce Moc uzdrowienia autor, Randy Clark, pokazuje osiem praktycznych, opartych na Piśmie Świętym, narzędzi, które pomogą ci zacząć modlić się o chorych... i zobaczyć ich ponadnaturalne uzdrowienie!
Dowiedz się, jak:
otrzymać słowo wiedzy dotyczące uzdrowienia i dzielić się nim
modlić się w autorytecie, by została uwolniona Boża moc
zatroszczyć się o tych, którzy nie doświadczyli od razu uzdrowienia
korzystać z pięciostopniowego modelu modlitwy
zrobić krok, podjąć ryzyko i zobaczyć Boga czyniącego cuda
Odkryj niesamowitą prawdę odnośnie ponadnaturalnego uzdrowienia - Bóg chce użyć ciebie, aby dzisiaj uwolnić Swoją cudowną moc!
Dr Randy Clark - dyrektor i założyciel Global Awakening. Międzynarodowy mówca oraz autor książek, takich jak Jest więcej oraz - we współautorstwie z Billem Johnsonem - Uzdrowienia. Niezbędny podręcznik. Przesłanie autora jest bardzo proste: Bóg chce cię użyć. W wyniku swojej służby Randy mógł widzieć dziesiątki tysięcy osób, które zostały uzdrowione oraz przyjęły zbawienie.