Łowienie Rybek Drewniana Zabawka Edukacyjna Cyferki Kolory Masterkidz Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_7669
Producent:
Masterkidz
88.24
Cena okładkowa: 117.56
Oszczędzasz: 29.32
Ilość: szt.
Udostępnij:

Wędkowanie to niezwykle przyjemne i satysfakcjonujące zajęcie. Kochają je dorośli ale również dzieci! Natomiast 3-latek nie poradzi sobie z prawdziwą wędką, oraz prawdziwymi rybami - dlatego zabawka Masterkidz nie tylko umożliwia maluchom fantastyczną zręcznościową zabawę, ale również rozwój wielu istotnych umiejętności.

Dzięki kolorowym rybkom dziecko może nauczyć się cyferek, kolorów, oraz liczenia do 6. Jest to możliwe dzięki temu, że każda z 18 rybek charakteryzuje się jednym z 6 kolorów, oraz jedną z trzech pozostałych cech: liczbą przedstawioną za pomocą cyferki, słownie, lub kropkami w odpowiedniej ilości.

Zabawka składa się z drewnianej tabliczki, na której należy rozstawić rybki do łowienia, oraz z dwóch magnetycznych wędek, a także z kostki do gry, która posiada kolorowe liczby. Grać można na wiele sposobów - od najprostszego łowienia rybek, które trenuje jedynie zręczność, bo wyławianie odpowiednich rybek, które łączą w sobie konkretne cechy.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, redukujesz produkcję odpadów plastikowych i wspierasz środowisko.

Charakterystyka:

- dla dzieci od 3 roku życia

- zestaw składa się z tablicy oraz 18 rybek + kostka

- gra uczy kolorów, liczenia i cyfr

- pomaga w trenowaniu zręczności

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: