Ecoiffier Zestaw Małego Farmera Traktor Przyczepa Zwierzęta 10 el. Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_10180
Producent:
Ecoiffier
66.15
Ilość: szt.
Udostępnij:

Zestaw od znanej firmy Ecoiffier dla każdego małego farmera. W skład zestawu wchodzi traktor z przyczepką, dwie belki słomy, kura, krówka, koza, owieczka i dwa elementy ogrodzenia. Dzięki zabawie dziecko rozwija kreatywność i wyobraźnię. Mamy tu wszystko co potrzebuje mały farmer do życia na Wsi. Produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w 100 % bezpieczne dla Twojej pociechy. Dodatkowo zabawa pozytywnie wpływa na umiejętności motoryczne oraz manualne u dziecka. Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia.

Charakterystyka:

  • - zestaw małego farmera
  • - w skład zestawu wchodzi traktor z przyczepką, dwie belki słomy, kura, krówka, koza, owieczka i dwa elementy ogrodzenia
  • - produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa w 100% bezpieczny dla dzieci
  • - przeznaczony dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia

Zabawka:

  • - rozwija zdolności manualne
  • - rozwija zdolności motoryczne
  • - rozwija wyobraźnię i kreatywność

Ecoiffier to marka popularna w wielu krajach europejskich, od kilku lat obecna też w Polsce. Wykonane z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów, co potwierdzone jest przez certyfikaty bezpieczeństwa i jakości. Sztandarową linią Ecoiffier są klocki oraz akcesoria kuchenne cenione przez rodziców z uwagi na ich korzystny wpływ na rozwój maluchów. Uczą rozpoznawać kolory, rozwijają wyobraźnię, a możliwość stworzenia z nich niepowtarzalnych kombinacji, skutecznie pobudza kreatywne myślenie. Edukacyjne zabawki to najlepsze rozwiązanie dla każdego ciekawego świata maluszka.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: