Drewniane klocki Viga Toys 46 elementy Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_7925
Producent:
Viga Toys
293.69
Cena okładkowa: 307.56
Oszczędzasz: 13.87
Ilość: szt.
Udostępnij:

Drewniane klocki Viga Toys 46 elementy cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 5 roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Drewniane klocki od firmy Viga to jedna z czołowych zabawek, która pozwoli dziecku wejść do świata ciekawej i kreatywnej zabawy. Takie klocki dla dziecka od 5 roku życia pomogą kształtować precyzję ruchów rączek, oraz poprawić koordynację wzrokowo-ruchową. To zalety, których nie zastąpi żadna inna zabawka. W zestawie znajduje się 46 drewniane, lakierowane klocki. Różnorodność elementów umożliwia budowanie niepowtarzalnych obiektów. Dodatkowo klocki umieszczone są na tacce, które ułatwiają ich przenoszenie i utrzymanie porządku.

Viga jest marką zarejestrowaną w 2003 roku lecz już obecną w ponad 60 krajach na świecie. Ich innowacyjne pomysły zdobyły uznanie min. w Europie,USA dalekiej Australii oraz Japonii. Założyciele firmy zwrócili uwagę na wyniki badań wskazujących na związek pomiędzy zabawą i uczeniem się we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratować ich przed wirtualnym światem, który w dużym stopniu może wypaczyć rzeczywistość producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczeństwo i jakość produktów drewnianych to priorytet dla Vigi,producent zadbał o to aby farby, którymi malują zabawki spełniały normy bezpieczeństw

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: