Clementoni Wielkie Laboratorim Chemiczne 180 doświadczeń naukowych Wydawnictwo

Kod produktu: LEKER_7029
Producent:
Clementoni
97.17
Cena okładkowa: 101.76
Oszczędzasz: 4.59
Ilość: szt.
Udostępnij:

Kompletne laboratorium bogato wyposażone w profesjonalne przyrządy aby wykonać 180 ciekawych i bezpiecznych doświadczeń.


W zestawie: okulary ochronne, zlewki z przykrywkami, probówki z korkami, szczotka do mycia pojemników, mieszadełko, pipety z podziałką, słomka, zabezpieczenie probówek, gumki, lejek, stojak do próbówek, szpatułki, papier do filtrowania, pinceta, rakietka do baniek mydlanych, substancje chemiczne, balony, elementy elektryczne (komora na baterie, LEDy, zaciski, płytki, kable elektryczne) oraz ilustrowana instrukcję.
Zabawka zaszczepi w dziecku pasję do nauki i chemii.


Clementoni jest firmą z ponad 50-letnim doświadczeniem. Została założona przez Mario Clementoniego w 1963r. i szybko stała się synonimem kreatywności, pasji oraz dbałości o jakość.Clementoni powstało, aby pomóc dzieciom uczyć się poprzez wspieranie ich rozwoju za pomocą języka, który znają najlepiej i co przychodzi do nich w sposób naturalny - za pomocą zabawy."Zabawa to poważna sprawa. Nigdy nie powinniśmy przestawać się bawić,szczególnie gdy stajemy się dorośli mawiał zalożyciel firmy Mario Clementoni.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: