Marie-Laure JaverliatChiński masaż relaksacyjny Wydawnictwo RM

Kod produktu: 124740
22.16
Cena okładkowa: 29.90
Oszczędzasz: 7.74
Chwilowy brak towaru w magazynie
Udostępnij:
Chcesz szybko uspokoić się przed ważnym egzaminem, pozbyć uciążliwego stresu czy zmęczenia podczas pracy? Ta książka to ilustrowany poradnik, zawierający szczegółowe instrukcje wykonywania masażu chińskiego oraz przebieg sesji automasażu, który może praktykować każdy, zawsze i w każdym miejscu.
W przystępny sposób przybliża podstawy tradycyjnej medycyny chińskiej. Przedstawia, czym - według niej - są shen, jing, jan oraz qi. Wyjaśnia też, jak za pomocą masażu zapewnić prawidłowy przepływ energii, aby cieszyć się dobrym samopoczuciem i zdrowiem.
Autorzy prezentują podstawowe techniki masażu chińskiego z zachowaniem właściwej kolejności masowania części ciała i kierunku wykonywania ruchów. Każdy z tych etapów masażu został podzielony na proste kroki i zilustrowany zdjęciami. Wyjaśniono także, jak poszczególne ruchy wpływają na funkcjonowanie organów wewnętrznych. Podręcznik zawiera:

wprowadzenie do podstawowych zasad tradycyjnej medycyny chińskiej,
szczegółowy przebieg sesji automasażu,
szczegółowy przebieg sesji masażu,
zestaw ćwiczeń ruchowych i oddechowych (qi gong) przygotowujących do masażu
rysunki przedstawiające przebieg meridianów i układ stref refleksologicznych.

Marie-Laure Javerliat Od 20 lat jest masażystką i kinezyterapeutką. Jako specjalistka od tradycyjnych masaży energetycznych prowadzi szkolenia dla osób, które zawodowo zajmując się dbaniem o dobre samopoczucie i zdrowie.
Dr Denis Lamboley Doktor medycyny i dyplomowany specjalista medycyny chińskiej i akupunktury, współautor wielu poradników z tej serii, takich jak Refleksologia, Shiatsu i Masaż ajurwedyjski.

Dodaj własną opinię

Ocena:
Ocena: 0.00 (0 głosów)
Opinia:
Podpis: